Centrum Narzędziowo-Ogrodnicze „ToTu” prowadzi działalność w branży narzędziowej i ogrodniczej w Stalowej Woli. Jesteśmy pasjonatami ogrodu dlatego zapewniamy naszym klientom kompleksową poradę dotyczącą roślin i krzewów.

W ofercie mamy tradycyjne rośliny z polskich szkółek jak i bardziej wyszukane dla wymagających klientów. Oprócz tego współpracujemy z takimi producentami jak Fructus, Agrecol, Ekodarpol, Inco  aby nasze kwiaty i krzewy były zadbane i piękne.

Oprócz szerokiej gamy odmian roślin ogrodowych, ozdobnych i balkonowych znajdziecie Państwo u nas również pełen wachlarz, ziemi ogrodowych, doniczek, art. gospodarstwa domowego, oraz art. dekoracyjne, które pomogą Państwu w magiczny sposób odmienić wygląd nie tylko ogrodu. Niezwykle bogaty asortyment sztucznych kwiatów, wstążek i elementów ozdobnych pozwoli stworzyć florystyczne dzieła sztuki.

Ponadto oferujemy Państwu narzędzia ręczne takie jak łopaty, grabie, wiertła, art. ścierne,  BHP i elektronarzędzia renomowanej firmy Proline, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego majsterkowicza i profesjonalistę.

I to wszystko w konkurencyjnych cenach.

 

Serdecznie zapraszamy